EMLAKSTAR, tecrübeli ve eğitimli uzman kadrosu ile tüm müşterilerine, güvenilir, şeffaf, kaliteli, etik ve ahlaki kurallara uygun gayrimenkul danışmanlık ve yatırım hizmetleri sunmak; son yıllarda gayrimenkul sektöründeki hızlı gelişime paralel olarak, ülkemizde güvenilir yatırım ve danışmanlık hizmetlerine olan ihtiyacı karşılamak amacıyla dürüstlük ve güvenilirliği ilke edinerek kurulmuştur. EMLAKSTAR olarak, müşteri memnuniyeti odaklı koşulsuz hizmet ve kurumsallaşmayı özümseyen etik anlayışla; Türkiye’deki gayrimenkul sektöründe standartların oluşmasında rol oynayacak, kalite bilincini yükselterek yatırım kararlarına yön vermede müşterilerimize yardımcı olacak her türlü bilgiyi, danışmanlık hizmetini ve tecrübelerimizi sunmaktayız.

EMLAKSTAR ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

1-Emlakstar, dürüst, şeffaf, ilkeli ve güvenilir çalışma prensipleri olan ekip arkadaşlarından oluşmuş bir emlak danışmanlık firmasıdır. Bu prensiplerinden asla ödün vermeyecektir.

 

2-Emlakstar, için “helal kazanç” her şeyin önündedir. Helal olmayan hiç bir işte -çok kazanç olsa dahi- Emlakstar yoktur.

 

3-Emlakstar, için her müşteri kıymetlidir. Emlakstar, her müşteriyi kendisinden biri olarak görür. Bu yüzden her zaman Emlakstar, müşterilerinin meşru menfaatini ön planda tutar.

 

4-Emlakstar’da şeffaflık önemlidir. Emlakstar’da gizli saklı iş olmaz. Alıcı- satıcı, kiracı-mal sahibi ya da yatırımcı kendisiyle ilgili her işten haberdar olur.

 

5-Emlakstar, her zaman yaptığı işlerin arkasında durur. Müşterisini, daimi müşteri olarak görür ve ona göre davranır.

 

6-Emlakstar, diğer emlak ofisleriyle iş ortaklığı yapabilir. Ancak iş ortaklığı yaparken prensiplerinden asla taviz vermez. Emlakstar’ın adına yakışmayacak, ilkelerine uymayacak emlak ofisleriyle iş ortaklığı yapmaz.

 

7-Emlakstar çalışanı, dolu bir bilgiye, yüksek bir görgüye, etkileyici bir dile, estetik bir görünüşe sahip olmalı; giyim, kuşam ve tarzıyla Türk gelenek, görenek ve kültürüne uygun olmalıdır.

                                                                                             EMLAKSTAR